Ürün Baskı ve Teknik Bilgi Hakkında

10x10cm / 10x20cm / 20x20cm fayans ve yer karoları üzerine baskı yapabiliyoruz. Sizin kullanmak istediğiniz alana göre yeterli sayıda ve ölçüde karo kullanılarak sipariş miktarı belirlenir.
Yapılacak baskı alanının boyutuna göre gönderdiğiniz çalışmanın çözünürlüğü uygun ise yapılabilir.
Fayans ve karo üzerine yaptığımız baskılar 800°C de (ısıl işlem) fırınlanmaktadır bu yüzden güneş ışığı, çizilme, yıkama vb dış etkenlerin tamamına dayanıklıdır, kalıcıdır ve çıkmaz.
Tasarımın hiç bir yeder olmayan tamamen size özel orijinal fikirler olması gerektiğine inanıyoruz fakat tabi ki tercih sizindir. İster çok beğendiğiniz yada kendi çektiğiniz bir fotoğraf, ister beğendiğiniz bir manzara yada şehir fotoğrafı, ister bir aile fotoğrafınız yapılabilir. Aklınızda düşündüğünüz bir tasarım varsa siparişinizi onayladıktan sonra bu konuda size yardımcı olabiliriz. 
Tasarım konusunda profesyonel bir destek almak isterseniz ücretli olarak ta hizmet verebiliriz.

Satış Teslimat ve Montaj Hakkında

Öncelikle sizden baskı görseli talep edilir yada birlikte görsel tasarım oluşturulur. Baskı alanının ölçüsüne göre fayans sayısı belirlenir ve onayınıza sunulmak üzere dijital görsel hazırlanır. Onayınız ile birlikte sipariş tutarı tahsil edilir ve üretim süreci başlar.
Sipariş verdiğiniz ürünler tamamen size özel üretildiği için maalesef iade hakkınız yoktur. Dilerseniz küçük bir fayans üzerinde numune talep edebilirsiniz.
Evet istediğiniz görseli 20x20cm bir fayans üzerinde hazırlayıp gönderebiliriz. Numune hazırlama ve gönderim ücreti 100TL+KDV dir. Numune hazırlık süresi 2 gündür.
Sipariş miktarınıza bağlı olarak 5 ile 15 gün içerisinde hazırlanmaktadır.
Ürün teslimatlarımız sipariş miktarına bağlı olarak genellikle kargo firması ile ücretsiz yapılmaktadır. Kargo da kırılma ve hasar olması durumunda bize hasarlı ürünün fotoğrafını iletmeniz durumunda yenisi üretilip gönderilmektedir.
Eğer bu alanda bilginiz ve yeteğiniz varsa bu işlemi kendiniz yapabilir veya herhangi bir fayans döşeme ustasından hizmet alabilirsiniz.
Dilerseniz profesyonel ve tecrübeli ekibimiz aracılığıyla bu hizmetten opsiyonel (ücretli) olarak faydalanabilirsiniz.